Revolvery ALFA PARA 9mm Luger - Revolver PARA 9231

Revolvery ALFA PARA 9mm Luger - Revolver PARA 9231Obj.číslo: 192900
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
9 mm Luger3"/86217 mm880 g6 ranstavitelnéčernění
Popis:
Revolver ALFA Para ráže 9 mm Luger - verze s krátkým nábojovým válcem je určena pro příznivce praktického designu a vzhledu, zcela podřízeného funkčnosti. Střelcům přináší mnoho nových zajímavých vlastností: Revolver ALFA Para může střílet náboji umístěnými do nabíjecích klipů i bez klipů. Nábojová komora ALFA Para je navržena tak, aby vystřelené nábojnice vypadávaly vlastní vahou nebo je bylo možné vytahovat s minimálním odporem. Díky tomu lze snadno odstranit vystřelené nábojnice i při nouzové střelbě bez nabíjecích klipů. Délka nábojového válce ALFA Para je optimalizována přesně pro náboje 9 mm Luger, což přináší vysokou přesnost střelby v širokém spektru laborací a umožňuje bezproblémové používání olověných střel.
Běžná cena s DPH: 16 660 Kč
Sleva s DPH: 833 Kč (5 %)
15 827 Kčs DPH
Revolvery ALFA PARA 9mm Luger - Revolver PARA 9231

Nabíjecí klipy revolveru ALFA Para jsou navrženy pro maximální životnost, spolehlivost a odolnost vůči nečistotám. Přípravek Para Loader umožňuje komfortní plnění nabíjecích klipů a pohodlné odstranění vystřelených nábojnic. Vysokou rychlost vkládání klipů zaručuje výrazné sražení hran nábojových komor a bezkontaktní řešení nábojového válcelAkce
DOVOLENÁ 2022

Vážení zákazníci, prázdniny už jsou za dveřmi a my v ALFAPROJ se pomalu balíme na dovolenou. Počítejte prosím s tím, že naše prodejna zbraní bude v termínu …

více Provozní doba prodejny zbraní o jarních prázdninách

9. - 11.3.2022 prodejna uzavřena!

více Přeceňování střeliva S&B

Momentálně nepřijímáme objednávky!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více