Nákupní košík

Pistole ATC

Série ALFA
Pistole ATC

Pistole A.T.C. ráže .6,35 Browning (.25 Auto) jsou svým charakterem i cenou záložní pistole. Jedná se o nejlevnější, nejmenší a nejlehčí 6-rannou obrannou pistoli na našem trhu v celosvětově populární a historicky prověřené ráži pro záložní pistole. Jedná se o pistole jednoduché konstrukce, vyznačující se snadnou a jednoduchou obsluhou střelce, snadným chodem a rozborkou. Všechny exempláře pistolí jsou prověřeny nástřelem zbraně. Hladké provedení povrchu zbraně bez ostrých hran apod. zabraňuje nežádoucímu zadrhnutí o oděv nebo jeho součást při tasení. Skvělé vlastnosti pro uživatele, atraktivní a estetický vzhled přednaznačují pistoli A.T.C. k ekonomickému a skvělému využití jako ochranného záložního prostředku.

Jedná se o zbraně na zbrojní průkaz, proto odeslání pistole přepravní službou není možné. U zbraní na zbrojní průkaz je nezbytné zvolit osobní odběr v Brně a pro převzetí donést potřebné doklady.

Zboží je již řazeno vzestupněSeřadit sestupně
Pistole ATC - Pistole 5 A.T.C. 6,35 BrowningObj.číslo: 635901
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
6,35 Browning55115 mm360 g6 ran ranpevnénikl
Běžná cena s DPH: 1 790 Kč
Sleva s DPH: 358 Kč (20 %)
1 432 Kčs DPH
Pistole ATC - Pistole 5 A.T.C. 6,35 Browning
ukaž foto
 | EXTRA AKCE


Akce
!! Ve dnech 27. - 28.9.2021 Prodejna uzavřena !!

Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku bude naše podniková prodejná ve dnech 27.-28.9.2021 uzavřena. Přejeme Vám hezky strávený prodloužený víkend a bude …

více DOVOLENÁ

Ve dnech 2.8. - 13.8.2021 je prodejna ALFAPROJ zavřena.

více Znovuotevření prodejny zbraní

od 10. května se vracíme k běžné otevírací době prodejny zbraní

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více