Nákupní košík

Revolverové karabiny a pušky ALFA - Karabina ALFA Hunter 22LR

Revolverové karabiny a pušky ALFA - Karabina ALFA Hunter 22LRObj.číslo: 142976
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
22 Long Rifle20"/508935 mm2020 g9 ranstavitelnéčernění
Popis:
Revolverové karabiny a pušky - model Karabina ALFA Hunter 22LR má ráži 22 Long Rifle. Karabiny jsou vybaveny hlavní s délkou 20"/508. Karabiny jsou dlouhé 935 mm a jejich hmotnost činí 2020 g. Karabiny mají kapacitu 9 ran. Karabiny mají stavitelné hledí. Tyto karabiny jsou zhotoveny v černěné úpravě. Karabiny Alfa Hunter jsou vybaveny revolverovým systémem, díky kterému jsou v kombinaci s nižší hmostností vhodné jak pro lov, a to zejména pro odstřel škodné a drobné zvěře, tak i pro sportovní střelbu.
Běžná cena s DPH: 20 780 Kč
Sleva s DPH: 1 039 Kč (5 %)
19 741 Kčs DPH
Revolverové karabiny a pušky ALFA - Karabina ALFA Hunter 22LR

Karabiny Alfa jsou praktické a spolehlivé karabiny s jednoduchým ovládáním revolverového systému. Karabiny Alfa mají účinný dostřel díky přesné hlavni. Karabiny Alfa zaujmou lovce a sportovní střelce.

 Akce
DOVOLENÁ 2022

Vážení zákazníci, prázdniny už jsou za dveřmi a my v ALFAPROJ se pomalu balíme na dovolenou. Počítejte prosím s tím, že naše prodejna zbraní bude v termínu …

více Provozní doba prodejny zbraní o jarních prázdninách

9. - 11.3.2022 prodejna uzavřena!

více Přeceňování střeliva S&B

Momentálně nepřijímáme objednávky!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více