Nákupní košík

Volně prodejné zbraně

Plynovky:
signální revolvery, obranné revolvery ALFA 9 mm Blanc, 6 mm Blanc, 22 Long Blanc. kategorie C-I. Spolehlivé signální a obranné revolvery bezpečné konstrukce i jako služební modely. Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz. Šroubovací nástavec umožňuje vystřelování zábavní pyrotechniky a signálních světlic. Série plynovek Umarex = plynové signální zbraně pro aktivní využití a pro sběratelské účely. Pro rekreační, sportovní vyžití a pro sebeobranu. Legendární pistole a revolvery pro sběratelské účely. Příklady použití: startovací zbraně pro sport, signální zbraně pro horolezce, plachtaře, pro sebeobranu, pro vystřelování světelných raket průměru 15 mm na Silvestra, atd. Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových či silnějších pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m.

Vzduchovky:
série ALFA. Volně prodejná moderně koncipovaná pistole CO2 cenou určená pro mladé adepty sportovní střelby. Jednoduchá obsluha, možnost individuálního nastavení spoušťě a střenka se stavitelnou oporou zajišťují dosažení vysokých výkonů při střelbě. Série Umarex = vzduchové zbraně jsou určeny zejména pro aktivní volnou zábavu. Nabízíme takové TOP značky jako WALTHER, COLT, BERETTA nebo SMITH & WESSON jeden z největších výrobců těchto zbraní na světě německé firmy UMAREX, jejímž jsme zastoupením pro ČR. Garance dokonalé zábavy bez hranic.

Flobertky:
6 mm ME-Flobert, mm Randz. Revolvery v kategorii C-I (bez omezení energie) k výcvikovým účelům a sportovní střelbě na redukované vzdálenosti, vyrobené stejně pečlivě jako služební zbraně. Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz.

Karabiny:
revolverové karabiny a pušky, praktické spolehlivé a jednoduché ovládání revolverového systému v provedení dlouhé zbraně v kategorii C-I. Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz.
Akce
16.-17.03.2023 prodejna uzavřena

Máme volno!

více PF 2023

Veselé Vánoce a vše dobré do nového roku 2023!

více 18.11.2022 Prodejna uzavřena

Máme volno!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více