Nákupní košík

Revolverové karabiny a pušky - Karabina 357 Magnum

Revolverové karabiny a pušky - Karabina 357 MagnumObj.číslo: 135925
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
357 Magnum/38 Special12"/306734 mm2290 g6 ranstavitelnéčernění
Popis:
Revolverové karabiny a pušky - model Karabina 357 Magnum má ráži 357 Magnum/38 Special. Karabiny jsou vybaveny hlavní s délkou 12"/306. Karabiny jsou dlouhé 734 mm a jejich hmotnost činí 2290 g. Karabiny mají kapacitu 6 ran. Karabiny mají stavitelné hledí. Tyto karabiny jsou vybaveny revolverovým systémem, díky kterému jsou v kombinaci s nižší hmostností a kompaktními rozměry vhodné jak pro lov v hustě zalesněných a křovinatých terénech, tak i pro sportovní střelbu.
Běžná cena s DPH: 21 900 Kč
Sleva s DPH: 1 095 Kč (5 %)
20 805 Kčs DPH
Revolverové karabiny a pušky - Karabina 357 Magnum

Karabiny Alfa steel jsou spolehlivé, odolné karabiny s jednoduchým ovládáním revolverového systému. Karabiny Alfa steel nabízí vyšší výkon. Karabiny Alfa steel mají účinný dostřel díky přesné hlavni.Akce
Znovuotevření prodejny zbraní

od 10. května se vracíme k běžné otevírací době prodejny zbraní

více Prodejna zůstává pro výdej zboží otevřena !!

!! ZMĚNA PODMÍNEK PRO VÝDEJ ZBOŽÍ !! Vážení zákazníci, v návaznosti na usnesení vlády České republiky č. 196 ze dne 26. února 2021 zavádíme mimořádný režim pro …

více Flobertky ALFA v kategorii C-I

Flobertky ALFA v kategorii C-I bez omezení výkonu !!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více