Nákupní košík

Zbraně na zbrojní průkaz

Revolvery: 
v ráži 357 Magnum pro náročné uživatele z řad ozbrojených sborů, soukromých bezpečnostních agentur a občanů, kteří berou vážně svou bezpečnost. Revolvery ALFA Steel v ráži 38 Special nebo 32 S&W pro náročné sportovní střelce a pro uživatele, kterým vyhovuje tradiční přesnost a nízký zpětný ráz nábojů 38 Special a 32 S&W. Revolvery s vysokou přesností pro co největší požitek a radost ze střelby. Celoocelová konstrukce a pečlivé zpracování dávají záruku dlouhodobého zachování vynikajících střeleckých výsledků. Revolvery Holek ráže 38 Special a 32 S&W s rámem z lehké slitiny jsou díky své nízké hmotnosti určeny pro pohodlné celodenní nošení a sebeobranu. Revolver Holek se nabízí také jako ekonomická volba kvalitní zbraně ke kondiční střelbě. Revolvery Holek ráže 22 WMR a ráže 22 LR, přesné vysokopevnostní díly umožňují úspěšné použití jako sportovní zbraně.


Pistole:

osvědčená koncepce samonabíjecí služební pistole a obranné pistole v moderním provedení s polymerovým rámem. Závěr je uzamčen vertikálním pohybem hlavně a náhon funkčního cyklu je řízen krátký zákluzem zpětnorázového celku. Tři výkonné ráže a dvě velikosti provedení dávají na výběr jak náročnému policistovi, tak sportovnímu střelci.

Karabiny, revolverové karabiny, pušky:

spolehlivost, odolnost a jednoduché ovládání revolverového systému v provedení dlouhé zbraně - karabiny. Nabízí vyšší výkon a díky přesné hlavni trojnásobný účinný dostřel oproti krátké zbrani. Revolverový systém poskytuje vyšší pohotovost a připravenost zbraně k výstřelu zejména díky automatické pádové pojistce a dvojčinnému spousťovému mechanizmu. Praktičnost doplňuje i provedení s optickým zaměřovačem, které zaujme lovce a sportovní střelce, kteří požadují jistotu každého zásahu. 

Akce
Věnujte pozornost otevírací době naší prodejny

V pátek 18.9.2020 otevřeno pouze do 15:00 !

více Celozávodní dovolená 2020

V době od 27.7.2020 do 7.8.2020 prodejna uzavřena.

více Naše prodejna zbraní je Vám opět plně k dispozici !!!

Otevřeno máme jako obvykle pondělí až pátek, 9:00-12:00/13:00-16:30.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více