Nákupní košík

Vzduchovky Umarex - CO2 - Revolver S & W 686 PRO

Vzduchovky Umarex - CO2 - Revolver S & W 686 PROObj.číslo: 448.00.02
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
4,5 mm140285 mm1250 g10 ranstavitelnéNiklovaný, černé gumové střenky
Popis:
Vzduchovky Umarex - CO2 - model Revolver S & W 686 PRO mají ráži 4,5 mm. Vzduchovky Umarex CO2 jsou vybaveny hlavní s délkou 140 / 6". Vzduchovky Umarex CO2 jsou celkem dlouhé 285 mm a jejich hmotnost činí 1250 g. Vzduchovky Umarex CO2 mají kapacitu 10 ran. Tyto vzduchovky jsou zhotoveny v niklované úpravě s černou gumovou střenkou a stavitelným hledím. Vzduchovky Umarex C02 jsou replikami světoznámých zbraní, a díky tomu jsou vhodné pro aktivní volnou zábavu.
6 690 Kčs DPH
Vzduchovky Umarex - CO2 - Revolver S & W 686 PRO

Vzduchovky Umarex slouží k aktivní zábavě. Vzduchovky Umarex jsou také repliky top značek WALTHER, COLT, BERETTA, atd. Vzduchovky Umarex mají bohaté příslušenství. Vzduchovka Umarex – zábava pro Vás.Akce
Naše nejmenší "vostrá" ALFA

Malý, ale šikovný revolver, který má devět žihadel.

více Ohlédnutí za IWA 2019

46. ročník výstavy IWA OutdoorClassic v Německém Norimberku je za námi.

více Pozvánka na veletrh IWA 2019

Připravujeme se na veletrh IWA 2019 v německém Norimberku, který se koná od 8. do 11. března 2019. Pro tento rok jsme si pro Vás připravili několik zajímavostí!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více