Nákupní košík

Vzduchovky Umarex - CO2 - Pistole COLT Special Combat Classic

Vzduchovky Umarex - CO2 - Pistole COLT Special Combat Classic Obj.číslo: 5.8096
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
4,5 mm BB128218 mm928 g20 ranRám černěný, závěr chrom-mat, hnědé střenky z plastu
Popis:
Vzduchovky Umarex - CO2 - model Pistole COLT Special Combat Classic mají ráži 4,5 mm BB. Vzduchovky Umarex CO2 jsou vybaveny hlavní s délkou 128 mm. Vzduchovky Umarex CO2 jsou celkem dlouhé 218 mm a jejich hmotnost činí 928 g. Vzduchovky Umarex CO2 mají kapacitu 20 ran. Provedení kovového rámu - černění, závěr matný chrom s hnědou plastovou střenkou. Vzduchovky Umarex C02 jsou replikami světoznámých zbraní, a díky tomu jsou vhodné pro aktivní volnou zábavu.
Vzduchovky Umarex - CO2 - Pistole COLT Special Combat Classic
Vzduchovky Umarex - CO2 - model Pistole COLT Special Combat Classic, ráže 4,5 mm BB, s hlavní s délkou 128 mm. Vzduchovky Umarex CO2 jsou celkem dlouhé 218 mm a jejich hmotnost činí 928 g, kapacita 20 ran. Vzduchovky Umarex C02 jsou replikami světoznámých zbraní, vhodné pro aktivní volnou zábavu.


Akce
Uzavření prodejny

Z důvodu dovolené bude naše podniková prodejna ve dnech 26. 10. a 27. 10. 2017 uzavřena.

více Výzva pro všechny české občany!

Výzva pro všechny české občany!

více Důležité Oznámení k dodávkám do maloobchodní sítě v ČR

Pracujeme na opatřeních, které nám umožní navýšit kapacitu výroby tak, abychom Vám byli schopni nabídnout naše produkty v maloobchodní síti nejpozději do konce února 2017.

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více