Nákupní košík

Vzduchovky Umarex - CO2 - Pistole COLT Special Combat Classic

Vzduchovky Umarex - CO2 - Pistole COLT Special Combat Classic Obj.číslo: 5.8096
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
4,5 mm BB128218 mm928 g20 ranRám černěný, závěr chrom-mat, hnědé střenky z plastu
Popis:
Vzduchovky Umarex - CO2 - model Pistole COLT Special Combat Classic mají ráži 4,5 mm BB. Vzduchovky Umarex CO2 jsou vybaveny hlavní s délkou 128 mm. Vzduchovky Umarex CO2 jsou celkem dlouhé 218 mm a jejich hmotnost činí 928 g. Vzduchovky Umarex CO2 mají kapacitu 20 ran. Provedení kovového rámu - černění, závěr matný chrom s hnědou plastovou střenkou. Vzduchovky Umarex C02 jsou replikami světoznámých zbraní, a díky tomu jsou vhodné pro aktivní volnou zábavu.
Vzduchovky Umarex - CO2 - Pistole COLT Special Combat Classic
Vzduchovky Umarex - CO2 - model Pistole COLT Special Combat Classic, ráže 4,5 mm BB, s hlavní s délkou 128 mm. Vzduchovky Umarex CO2 jsou celkem dlouhé 218 mm a jejich hmotnost činí 928 g, kapacita 20 ran. Vzduchovky Umarex C02 jsou replikami světoznámých zbraní, vhodné pro aktivní volnou zábavu.


Akce
Výzva pro všechny české občany!

Výzva pro všechny české občany!

více Důležité Oznámení k dodávkám do maloobchodní sítě v ČR

Pracujeme na opatřeních, které nám umožní navýšit kapacitu výroby tak, abychom Vám byli schopni nabídnout naše produkty v maloobchodní síti nejpozději do konce února 2017.

více Letem fotem IWA 2016

Letem fotem IWA 2016

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více