Nákupní košík

Vzduchovky a větrovky ALFA - Vzduchová pistole ALFA Classic

Vzduchovky a větrovky ALFA - Vzduchová pistole ALFA ClassicObj.číslo: 465901
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
4,5 mm259363 mm1075 g1 ranstavitelnéčernění
Popis:
Vzduchové pistole ALFA Classic mají ráži 4,5 mm a jsou vybaveny hlavní s délkou 259 mm. Jejich celková délka je 363 mm a jejich hmotnost činí 1075 g. Kapacita zásobníku vzduchových pistolí ALFA Claassic je 1 rána. Vzduchové pistole ALFA Classic mají stavitelné hledí. Vzduchové pistole ALFA Classic mohou být zhotoveny buď v černé, nebo modré barvě. Vzduchové pistole ALFA Classic jsou určeny zvláště pro mladé adepty sportovní střelby. Vzduchové pistole ALFA Classic vynikají jednoduchou obsluhou a možností individuálního nastavení spouště.
Běžná cena s DPH: 10 200 Kč
Sleva s DPH: 510 Kč (5 %)
9 690 Kčs DPH
Vzduchovky a větrovky ALFA - Vzduchová pistole ALFA Classic

Vzduchové pistole ALFA Classic mají ráži 4,5 mm a jsou vybaveny hlavní s délkou 259 mm. Jejich celková délka je 363 mm a jejich hmotnost činí 1075 g. Kapacita zásobníku vzduchových pistolí ALFA Claassic je  1 rána. Vzduchové pistole ALFA Classic mají stavitelné hledí. Vzduchové pistole ALFA Classic mohou být zhotoveny buď v černé, nebo modré barvě. Vzduchové pistole ALFA Classic jsou určeny zvláště pro mladé adepty sportovní střelby. Vzduchové pistole ALFA Classic vynikají jednoduchou obsluhou a možností individuálního nastavení spouště.Akce
Aktuálně hledané pozice do naší firmy

Hledáme! Wanted!

více Nová petice 2018

Výzva! Nová petice k držení zbraní! Získejte maximum podpisů! Zřiďte petiční místa!

více Výzva pro všechny české občany!

Výzva pro všechny české občany!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více