Nákupní košík

Umarex - plynovky - Pistole WALTHER P22

Umarex - plynovky - Pistole WALTHER P22 Obj.číslo: 308.02.00
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
9mm P.A.87154 mm440 g7 ranČernění
Popis:
Umarex - plynovky - model Pistole WALTHER P22 mají ráži 9mm P.A. Umarex - plynovky jsou vybaveny hlavní s délkou 87. Umarex - plynovky jsou celkem dlouhé 154 mm a jejich hmotnost činí 440 g. Umarex - plynovky mají kapacitu 7 ran. Tyto plynovky Umarex jsou zhotoveny v černěné úpravě. Plynovky Umarex jsou signální zbraně jak pro aktivní využití, tak pro sběratelské účely - jsou totiž replikami legendárních zbraní.
4 490 Kčs DPH
Umarex - plynovky - Pistole WALTHER P22

Plynovky Umarex jsou signální pistole pro aktivní využití. Plynovky Umarex slouží jako sběratelské zbraně. Plynovky Umarex slouží pro sport a pro sebeobranu. Plynovka vystřelí i signální raketu.Akce
!! Ve dnech 27. - 28.9.2021 Prodejna uzavřena !!

Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku bude naše podniková prodejná ve dnech 27.-28.9.2021 uzavřena. Přejeme Vám hezky strávený prodloužený víkend a bude …

více DOVOLENÁ

Ve dnech 2.8. - 13.8.2021 je prodejna ALFAPROJ zavřena.

více Znovuotevření prodejny zbraní

od 10. května se vracíme k běžné otevírací době prodejny zbraní

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více