Nákupní košík

Umarex - plynovky - Pistole BROWNING GPDA 9

Umarex - plynovky - Pistole BROWNING GPDA 9 Obj.číslo: 318.02.10
RážeDélka hlavněDélka zbraněHmotnostKapacitaHledíÚprava
9mm P.A.124194 mm800 g9 ranČernění, plastová střenka
Popis:
Umarex - plynovky - model Pistole BROWNING GPDA 9 mají ráži 9mm P.A. Umarex - plynovky jsou vybaveny hlavní s délkou 124. Umarex - plynovky jsou celkem dlouhé 194 mm a jejich hmotnost činí 800 g. Umarex - plynovky mají kapacitu 9 ran. Tyto plynovky Umarex jsou zhotoveny v černěné úpravě s plastovou střenkou. Plynovky Umarex jsou signální zbraně jak pro aktivní využití, tak pro sběratelské účely - jsou totiž replikami legendárních zbraní.
4 290 Kčs DPH
Umarex - plynovky - Pistole BROWNING GPDA 9

Plynovky Umarex jsou signální pistole pro aktivní využití. Plynovky Umarex slouží jako sběratelské zbraně. Plynovky Umarex slouží pro sport a pro sebeobranu. Plynovka vystřelí i signální raketu.Akce
Znovuotevření prodejny zbraní

od 10. května se vracíme k běžné otevírací době prodejny zbraní

více Prodejna zůstává pro výdej zboží otevřena !!

!! ZMĚNA PODMÍNEK PRO VÝDEJ ZBOŽÍ !! Vážení zákazníci, v návaznosti na usnesení vlády České republiky č. 196 ze dne 26. února 2021 zavádíme mimořádný režim pro …

více Flobertky ALFA v kategorii C-I

Flobertky ALFA v kategorii C-I bez omezení výkonu !!

více
Napsali o nás
Revolvery, flobertky, pistole a zbraně Alfa na videu.

Revolvery, flobertky, pistole a další zbraně Alfa Proj na videu.

více Recenze praktika na revolver Parabuldog

Pavel Faltýsek, 51 let, ředitel gymnázia, o střelbě z revolveru Parabuldog. Postřehy, zkušenosti ostříleného praktika. Zbraň pod drobnohledem zkušeného uživatele bez příkras, spokojenost i čím se dá vylepšit.

více Služební revolver vs. služební pistole

Co když se konstrukčním rozvojem podaří zmenšit náskok samonabíjeích pistolí a navíc, co když budou revolvery používat nejrozšířenější policejní pistolové náboje? Osloví pak více profesionálů? To je otázka, kterou si položil odborník v článku "Nový služební revolver v "devítce".

více